Canlı Bombanın Ailesi, Kızlarının Cenazesini İstemedi!

Canlı Bombanın Ailesi, Kızlarının Cenazesini İstemedi!

terorist-cagla-demir-039-in-kod-adi-avasin13 Mart’ta Ankara Kızılay’da meydana gelen terör saldırısında bir çok insan hayatını kaybetmiş, ağır yaralılar hastaneye kaldırılmıştı. Konu ile ilgili olarak Adli Tıp işlemleri günler öncesinde tamamlandı.
 

Dubakim | Hobiforum

Canlı bomba Seher Çağla Demir’in bedeni, patlamanın etkisi ile yüzlerce parçaya ayrılmıştı. Yine terör saldırısını gerçekleştirenler arasında bulunan Özgür Ü.’nün ise cesedinin vücut bütünlüğünü koruduğu tespit edildi.

Adli Tıp işlemlerinin bittiği halde canlı bomba, Seher Çağla Demir’in cenazesini günlerdir kimse almaya gelmedi. Canlı bombanın babası da kızının cesedini istemediğini açıklamıştı.

Baba, ifadesinde “Kızım ilk, orta ve liseyi Marmara Ereğlisi’nde okudu. Daha sonra Balıkesir’de üniversitesi kazanarak 2012 yılında kayıt yaptırdı. Daha sonra kendisinden haber alamadık. Kayıp başvurusu da yaptık. Ama böyle bir olaya karışmışsa cenazesini de kabul etmiyorum” dediği öğrenilmişti.

Canlı bomba, Seher Çağla Demir’in cenazesi Belediye veya Mülki İdare Amirliği tarafından, Kimsesizler Mezarlığına defnedilecek.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir