Demet Akalın Canlı Yayında Kriz Geçirdi

Demet Akalın Canlı Yayında Kriz Geçirdi

CANLI YAYINDA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ!

Şaşırtan boşanma iddiası Demet Akalın, telefonla bağlandığı ‘Beyaz Magazin’ programında sinir krizi geçirdi. Geçtiğimiz gün eşi Okan Kurt’un borçları nedeniyle evine haciz geldiği haberleriyle gündem olan Demet Akalın, ‘Beni hastanelik edeceksiniz.’ diyerek gözyaşı döktü. Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt ile boşanma aşamasında olduğu iddiaları kulislerde konuşulmaya başladı. Akalın cephesinden hemen yanıt geldi.

Popçu Berkay’ın bebeğine altın takarken çekilen videosu nedeniyle de eleştiri oklarının hedefi olan Demet Akalın, canlı yayında sinir krizi geçirdi. Demet Akalın; “Bana o gün evini açan Berkay. Kimse aramamıştı beni ben sokakta kalmıştım! Ben o gün Berkay’a gittim çünkü 10 günlük bebeğiyle bana evini açan Berkay Şahin! Beni hastanelik edeceksiniz gerçekten. Benim bir tane evladım var ben onun için yaşıyorum. Kimseye borcum yok.” dedi.

BOŞANMA İDDİALARINA YANIT

Demet Akalın’ın canlı yayında sinir krizi geçirmesi , ünlü sanatçının eşi Okan Kurt ile boşanma aşamasında olduğu iddialarını gündeme getirdi. Demet Akalın’ın basın danışmanı ise çiftin boşanmasının söz konusu olmadığı söyledi.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir