Demet Akalın ve Günden Güne Şişen “Ego”su…

Demet Akalın ve Günden Güne Şişen “Ego”su…
Photo Credit To Breadcrumb

Demet Akalın, Bodrum-Torba’da kaldığı otelde kızı Hira’ya ve kendisine kimlik taraması yapıldığını öne sürdü.

Otelin fotoğrafını “terbiyesizler” diyerek paylaşan Akalın şu sözlerle isyan etti: “Geçen sene bütün müşterilerinizle fotoğraf çektirdiğim için dolu o oteliniz… 3 yaşındaki kızıma ve bana kimlik taraması yapıp saatlerce ağlattığınız için lanet olsun size. Ayıp! Yazıklar olsun!”

Otel güvenliği, müşterilerinin tamamına kimlik taraması yapmakla yükümlü olduğunu herkes bilmekte. Bunu geçelim… Gelelim asıl önemli olan noktaya.

“Geçen sene bütün müşterilerinizle fotoğraf çektirdiğim için dolu o oteliniz”

  • Pardon ama bu neyin egosu? Kaldı ki otelin müşterileri, Demet Akalın orada diye mi o oteli tercih ediyor?
  • Ohal kapsamında kimlik sorgulaması yapılması gayet doğal bir durum değil mi?
  • Kaldı ki bir şarkıcı kendi kendini “Kraliçe” olarak ilan ettikten sonra egosunu şişire şişire gezmenin anlamı nedir?

Sorulara şöyle cevap vermeye başlayalım…

Birincisi otele gelen Rus ve Ukraynalı müşterilerin hiç biri Demet Akalın’ı tanımıyor ve kimse otelde bedavaya kalmıyor. İnsanlar, günlüğü 700-800 TL’den başlayan fiyatlarla kaldığı otelde, kimse bedavaya konaklamıyor.

İkincisi, Türkiye terör saldırıları yüzünden bir sürü şehit vermiş durumda. Neredeyse bir seneye yakındır da OHAL ilan eden bir ülkeyiz. İnsanların güvenliği için kimlik sorgulaması yapılması gayet doğal bir durum. Kaldı ki T.C. kimlik numaranızı söylediğiniz an bütün bilgileriniz anında çıkıyor, yani saatlerce beklemenize gerek kalmıyor. Ayrıca Demet Akalın’ın kızı neden saatlerce beklemiş ve neden annesi ve bakıcısı yanında olduğu halde ağlamış bilinmeyen bir denklem. Ünlü bir şarkıcısınız diye size torpil yapılmaması, sorgulamadan geçememek sanırım sıkıntı olmuş.

Üçüncü olarak ise Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nilüfer, Zerrin Özer, Yonca Evcimik, Candan Erçetin gibi önemli, söz yazan, beste yapabilme kabiliyeti olan sanatçılar varken, kendi kendini “KRALİÇE” ilan etmekte ne demek. Hayatı boyunca bir söz mü yazmış, bir beste mi yapmış mı? Bu sınırsız ego ile yaşamak insana büyük hatalar yaptırır. Bugün çok satarsınız, reklamınızı iyi yaparak şarkılarınızı heryerde çaldırabilirsiniz ama nereden geldiğinizi, nelerinizi feda ederek şu anki konumunuza geldiğinizi asla unutmayın!

 

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir