Deniz Seki’den 1,2 Milyonluk Anlaşma

Deniz Seki’den 1,2 Milyonluk Anlaşma

Deniz Seki’ye Teklif Yağıyor’

‘Uyuşturucu temin etmek’ suçundan tutuklanan ünlü şarkıcı Deniz Seki 5 Haziran 2017 Pazartesi günü sabah saat 09.00’da taliye olacak. Özgürlüğüne kavuşmak için gün sayan Seki, şimdiden 20 konserlik bir anlaşmaya imza attı.
Şarkıcı Seki’nin, bir otelle, 3 gece sahne almak için 1 milyon 200 bin TL’ye anlaştığı belirtildi. Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan 2.5 yıldır yattığı Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndan 5 Haziran’da tahliye olmaya hazırlanan Deniz Seki’ye iş teklifleri gelmeye devam ediyor.

Milliyet’in haberine göre, geçtiğimiz günlerde 20 konserlik bir anlaşma imzalayan ve karşılığında 2 milyon 400 bin TL’yi peşin aldığı konuşulan şarkıcının, bu kez Kıbrıs The Savoy Otel’le 1 milyon 200 bin TL karşılığında, üç konser için anlaştığı iddia edildi.
Tahliye olduktan sonra nişanlısı Faruk Salman’la tatile çıkacak olan Seki, ilk konserini Ramazan Bayramı’nın birinci günü verecek. Ardından Kurban Bayramı’nda sahneye çıkacak olan şarkıcı, diğer konserini ise iki bayram arası, tarafların belirlediği bir günde verecek. Seki’ye ayrıca söyleşi, reklam ve oyunculuk tekliflerinin geldiği de öğrenildi.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir