Fenerbahçeli Taraftarlar Stadyumu Bu Hale Getirdiler!

Fenerbahçeli Taraftarlar Stadyumu Bu Hale Getirdiler!

konyaspor_2_fenerbahce_1_2 Torku Konyaspor’un kazanmasıyla, biten maçın sonrasında  taraftarları, kendilerine ayrılan tribünlerin koltuk ve tuvaletlerini kırıp geçti!

  

Dubakim | Hobiforum

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında dün Büyükşehir Belediye Arena Stadı’nda Torku Konyaspor ile arasında oynanan ve yeşil-beyazlı takımın, 2-1’lik galibiyetiyle sona eren maçın ardından li taraftarlar stad koltuklarını, tuvalet kapılarını, pisuvarları, aynaları paramparça ettiler.

konyaspor_2_fenerbahce_1_1

Misafir taraftar grubunun tribünleri terk etmesinin ardından stat yetkilileri ve federasyon temsilcisi tarafından yapılan hasar tespiti sonrasında klozet kapaklarının parçalandığı, tuvalet kapılarının söküldüğü, pisuvarların ve muslukların kullanılamaz hale getirildiği, sabunlukların söküldüğü, aynalar ile koltukların kırıldığı bildirildi.

Torku Konyaspor Kulübü yetkilileri rakip takım taraftarlarının maç sonunda ahşap tuvalet kapılarının menteşelerinden sökülerek kırılmasına, mekanizmalı koltukların tahrip edilmesine, sabunluklara, musluk bataryalarına, pisuvarlara ve klozetlere varıncaya kadar her şeyin paramparça edilmesine anlam vermekte güçlük çektiklerini açıkladılar. gözlemcisinin hasar tespit tutanağı sonrasında taşkınlık yapan Fenerbahçe taraftarları için işlem başlatılacağı öğrenildi.
Source

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir