FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! PETEK DİNÇÖZ 30 BİN KİŞİYİ ŞARKILARIYLA MEST ETTİ!

FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! PETEK DİNÇÖZ 30 BİN KİŞİYİ ŞARKILARIYLA MEST ETTİ!

1

Tarsus’ta dün özel bir gece yaşandı. Haydar Aliyev parkının açılışında sahne alan Petek Dinçöz, muhteşem performansıyla 30 bin kişiyi ayağa kaldırdı.

Seyirci, büyük bir sevgi göstererek Petek Dinçöz’ü sahneden indirmedi…

Azerbaycan ve Türk şarkıcılardan oluşan çok geniş bir alt kadroyla Tarsus’ta sahne alan Petek Dinçöz, hamile olmasına rağmen, yine tam formunda olduğunu gösterdi. Türk sanat müziği ve pop ağırlıklı okuduğu şarkılarla 30 bin kişi Petek Dinçöz’e eşlik etti.

 

 

2 Petek Dinçöz konser sırasında 30 bin kişiyle selfie çekmeyi de pas geçmedi.

 

30 bin kişi assolist Petek Dinçöz’ü beklerken parkı doldurdular. Yoğun Petek Dinçöz sevgisi yüzünden kısa bir izdiham yaşandı. Bebeğinin hiç zorluk yaşlatmadığını söyleyen Petek Dinçözhamilelik dönemi boyunca konserlerine devam edeceğini açıkladı.

Konserde ilk olarak Azeri sanatçı Mübariz Tağyev sahneye çıkarken sırasıyla İlkin Muğam, Aşık Ali, Ali Taşoğlu, Lale Memedova, Zülfiye Yanbabayova, Abbas Bağırov, Brilyant Dadaşova, Azer Zeynelov ve Petek Dinçöz sahne aldı.

Petek Dinçöz, kusursuz, muhteşem fiziği ve siyah elbisesiyle izleyenleri kendisine hayran bıraktı ve fan ailesi ile de görüşmeden İstanbula dönmedi…
3       5  4

6
 

Dubakim | Hobiforum

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir