Füsun Demirel’e Tepki Büyüyor!

Füsun Demirel’e Tepki Büyüyor!

fusundemirel1Geçtiğimiz günlerde birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulunan, oyuncu Füsun Demirel’e sosyal medyadan tepkiler büyümeye devam ediyor.

Cumhuriyet Gazetesi’ne verdiği röportajda, “Mesela dağlardaki gerilla kızları oynamayı çok istedim. Belki bir gerilla annesi olurum artık ya da anneannesi. ‘Dağa çıkacaktım babam engel oldu’ diyen Füsun Demirel, daha sonra sözlerini düzeltmeye çalıştı ancak kamuoyu tepkisi ile ATV’de oynadığı diziden kovuldu.
 

Dubakim | Hobiforum

İşte Cumhuriyet Gazetesi’ndeki olay olan söyleşiden bölüm;

– Gezi’de ütopyalara kapıldık dediniz. Gezi bir heyecandı ve bitti mi?
-“Ben de bunu o hareketin içinde olan bütün genç dostlara soruyorum. Ne oldu, bitti mi? Çünkü Sur’da Silopi’de, Diyarbakır’da bir sürü yerlerde, yaşananlara bakıyorum. Bence Gezi ruhunun topyekün her yerde yaşanması lazım.”

“Dağa Çıkacaktım Ama Babam Yurtdışına Yolladı”

– Küçükken güncenize şöyle yazmışsınız: “Devrimci olup, silahı alacağım, bu haksızlıkları yapanları kurşuna dizeceğim.” Yaş ilerledikçe haksızlık yapanlarla mücadele yöntemleriniz evrildi mi?

-“Aslında kafamda hiçbir şey değişmedi inan bana! Yaşım ve fiziksel durumlardan ötürü onlar biraz hayal oldu. Dağa filan çıkacaktım sözde! Hatta benim babamın beni yurt dışına yollama sebebidir.”

Açıklamalarında bulunan Füsun Demirel, Türkiye’nin şu anda zor dönemden geçtiğinin farkında değildi sanırım. O kadar rahat bir şekilde açıklama yapmış ki, insanların gözünde bir anda kendi kendini imha etti. Şimdiye kadar oynadığı dizilerde insanlara sıcak, samimi ve içten gelen Füsun Demirel artık istenmeyen bir oyuncu haline geldi.

En son olarak Atv’de oynadığı diziden de atılan ve işsiz kalan Füsun Demirel’e bir tek Oyuncular Sendikası’ndan destek geldi.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir