Gülben Ergen’in Aşk Skandalı Patladı!

Gülben Ergen’in Aşk Skandalı Patladı!

Gülben Ergen Artık Çok Oldu!

Gülben Ergen ile evli işadamı Tolga H. Duğles’in bir süredir aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Birbirleri için kaleme aldığı iddia edilen notlar medyanın eline ulaştı. Notlarda Gülben Ergen, Duğles’e ‘Hikmet’im’ diyor. İşadamı ise Ergen’e ‘Güneşim’ diye hitap ediyor.
Yasak aşkla ilgili bir diğer iddia ise; Ergen’in, yasak aşkı ortaya çıkaran ‘Magazin D’ programında çalışan iki montajcıyı işten attırdığı.

Magazin programı yorumcusu Seren Serengil ise, bu iddialar yüzünden Ergen’i sosyal medyada yerden yere vurdu. Ama Serengil, iddialara göre; program yaptığı kanalın yönetimi tarafından uyarılınca, mesajlarını sildi ve programda bu konudan bir daha söz etmedi.

Gülben Ergen ise yasak aşk iddialarını yalanladı. Tolga H. Duğles’in eşi, Yasemin Duğles ile, sevgilisi Gülben Ergen’in benzerlikleride gözden kaçmadı.

Yeşim Salkım: Gerçekleri Tek Tek Anlatacağım!

Beyaz Tv’de ki magazin programına canlı telefon bağlantısı ile katılan Yeşim Salkım, açtı ağızını yumdu gözünü.

Gülben Ergen’in sürekli evli adamları ayarttığını, buna artık dur demek istediğini açıkladı.

Seneler önce yaşanan ahlaksızca şeyleri birer birer anlatarak, medya patronlarıyla Swis Hotel’de Çeçen baskınında mahsur kaldığını, para karşılığı iş adamlarıyla birlikte olduğunu, hatta Seren Serengil ile Gülben Ergen‘in dost oldukları dönemde, Seren’in sevgilisi ile yattığını, elinden aldığını açıkladı.

Bir dönemde Yeşim Salkım ile dost olduktan sonra eşi, Hakan Uzan’ı elinden aldığını ve kendisinin konserlerinin iptal edildiğini, hiç bir kanala çıkamadığını, her yere ambargo koydurtulduğunu söyledi.

Bir dönem eşi Hakan Uzan‘ın kendisi gibi medya patronu olan Can Tanrıyar‘ı arayıp, “Yeşim’i hiç bir kanala çıkartmayacaksınız, hiç bir yerde konser vermeyecek” diye talimat verdiğini açıkladı.

Senelerdir iş yapamadığını, bugünlere kadar kendi tırnaklarıyla kazıyarak geldiğini açıklayan Yeşim Salkım, “artık yeter, bu kadının başka yuvalar yıkmasına göz yumamayacağım, herşeyi tüm gerçekliğiyle anlatacağım ki herkes kimin ne olduğunu görsün” dedi.

 

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir