İlklerin Sanatçısı Petek Dinçöz’den Bir İlk Daha!

İlklerin Sanatçısı Petek Dinçöz’den Bir İlk Daha!

Petek Dinçöz Yine Bir İlke İmza Atıyor!

16 sene önce piyasaya çıkardığı “Foolish Casanova” single çalışması ile Avrupa Müzik Listelerinde aylarca zirvede kalıp, ismini tüm dünyaya duyurmuştu.

Daha sonra 2012 yılında Belçika’da tekrar bir İngilizce çalışması “In The Eyes” ve “Vibe&Rate” ile Belçika, Almanya, Rusya gibi ülkelerde de konser vermişti.

Şimdi ise İranlı ünlü şarkıcı Shahyad ile bir düete imza attı. 2016 yılında XLarge Club için hazırladığı “Wawa” isimli Arapça şarkının çok beğeni görmesinden dolayı, Farsça bir şarkı okumayı tercih etti. Şimdilerde ise Orta Doğu’nun parlayan yıldızı olmaya hazırlanıyor.

Aylardır süren yoğun bir çalışmanın ardından, sona gelindi, okumalar bitti, klip çekildi ve ünlü sanatçı Petek Dinçöz, gün saymaya başladı. “Aşkım” (Esgham) isimli şarkısını 20 Temmuz 2018 tarihinde piyasaya çıkıyor. Şarkının altyapısı, soundu bugüne kadar olan şarkılarına hiç benzemiyor. Özellikle elektro sound olması Petek’in farklı bir tarz denediğini açık açık gösteriyor. Petek Dinçöz; heyecanla 20 Temmuz’u beklerken, sevenleri ise Petek Dinçöz’den daha büyük bir heyecanla klibin yayınlanmasını iple çekiyor.

Klibin Son Teaseri hemen aşağıda… İyi Seyirler.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir