LERZAN MUTLU GÜNDEME GELMEK İÇİN SANATÇILARA LAF ATIYOR!

LERZAN MUTLU GÜNDEME GELMEK İÇİN SANATÇILARA LAF ATIYOR!

tumblr_inline_noc4gmrw4f1s6getm_1280

Bugün Beyaz Tv’de ki ‘Söylemezsem Olmaz’ programında ağızına geleni söyleyen Lerzan Mutlu, diline Petek Dinçöz’ü doladı…

19 yıldır bu piyasanın içinde olan Petek Dinçöz’ü yeteneksiz olmakla suçladı. Petek Dinçöz’le aynı dönem televizyon programı yaptıklarını ve Petek Dinçöz’ün hiç bir yeteneği olmadığını, desteği ise başkalarından aldığını dile getiren Lerzan Mutlu, belli ki o dönem programının tutmamasına çok içerlenmişti.

2

Petek Dinçöz’ün yaptığı albümler, televizyon programları, oynadığı diziler, sinema filmleri, konserleri saymaya kalkarsak, dünyayı 3-4 defa tur atmak zorunda kalır Lerzan Hanım…

Ama tam aksine baktığımızda ise Lerzan Mutlu’nun hayatında hiç başarı olmamış belli ki. Olsa zaten bir televizyon programı için senelerce bu kadar içlenmez, dertlenmezdi.

İçinde ki bütün kini, nefreti, hasetliği bugün Söylemezsem Olmaz programında ortaya dökmesi gözden kaçmadı. Oya Aydoğan’da kafa sallayıp resmen Lerzan Mutlu’yu onayladı. Kaldı ki Petek Dinçöz’ü en çok seven biri olarak hayır bu böyle değil diye susturabilirdi. Bu hareketi hiç yakışmadı kendisine…!

3

Ardından lafı Petek Dinçöz’ün başarısını Can Tanrıyar’a ait olduğunu, o olmadığı için şu an iş bile yapamadığına getirdi.

Oysa ki zaten Petek Dinçöz, Can Bey’den önce manken ve dizi oyuncusuydu.

Can Tanrıyar’da o dönem ölen eşi Şafak Hanım’ı, Ebru Yaşar ile aldatmakla meşguldü…

 

Daha sonra şarkıcılığa geçiş döneminde Petek Dinçöz’e desteği olmuştur. Bunu yazdığı şarkılardan görebiliriz. Kimse inkar etmiyor. Herkes bunu biliyor. Ama bilinmeyen bir de şu var…

Petek Dinçöz’ün 14 sene boyunca albümlerden, konserlerden, dizilerden, sinema filmlerinden hatta yaptığı televizyon programlarından kazandığı paralar nereye gitti?

6Petek Dinçöz’ün banka hesabına yatan bu paralar kim tarafından çekildi? Hangi magazin şirketi kuruldu, rezidanslar, arabalar alınıp kendi üstlerine yaptırdılar? O paralardan Petek Dinçöz’e ne kalmış? Bunlar hiç konuşulmuyor nedense…

Geçenlerde Tarsus’ta sahne alan Petek Dinçöz’e yine Uçankuş’ta karalama kampanyası başladı. Konserin sonunda sahne alan Ebru Yaşar Uçankuş tarafından bir anda “Assolist” ilan edildi. Oysa ki Can Bey, Ebru Yaşar’dan ayrıldıktan sonra kendisinden nefret etmiş, adını bile anmıyorken, bir anda övgülere boğdular Ebru Hanım’ı…

5Kaldı ki Petek Dinçöz 5 aylık hamile ve saatlerce sahnede kalmakta zorlanıyor. Ebru Yaşar’ın da aldığı bu gazla boyu uzadı bir anda… Kendisi de biliyor aslında bir halk konserinde sonda çıkmakla ASSOLİST olunmayacağını.

Assolist kavramı Zeki Müren ile başlayıp, Petek Dinçöz ile bitti seneler önce. Artık gazinolar değil, barlar, diskolar tuttuğu için Petek Dinçöz’e “SON ASSOLİST” ünvanı verilmişti. Petek Dinçöz’de alkollü yerlerde sahne almadığı için disko, bar gibi yerlere çıkmak istemiyor. Günümüze baktığımızda da herkes kendini ASSOLİST ilan edip duruyor.

 

Gelelim yine Lerzan Mutlu’ya…7

Arkadaş sen bu piyasada 10 senedir varsın ve bunu kendi ağızınla söyledin canlı yayında. Nereden geliyor sendeki bu Petek Dinçöz takıntısı.

Tutturmuşsun bir konservatuvar mezunuyum diye, madem öyle hangi konservatuvar mezunusun? Hangi albümün patlamış, hangi programın izlenmiş.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2013-11-28 13:09:25Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Oldum olası Seda Sayan çakması bir ünlüydün. Sabun köpüğü olarak anca kendini nitelendirebilirsin. Hiç bir zaman kendin olmadın, ya Serdar Bilgili, ya da diğer kendinden genç sevgilileri ile gündeme gelmiş bir kişilik oldun. Petek Dinçöz 2007 senedinde program yapmaya başladı, 2012 senesine kadar televizyonlarda sevenleri ile ekran başında kaldı.Ya sen ne yaptın Lerzan Mutlu? Hiç aynaya bakıp kendini sorguladın mı? Neden seneler sonra Petek Dinçöz ile polemiğe girme çabasına girdin? Belli ki bir yerden destek almışsın ki saldırmaya geçtin.

Petek Dinçöz’ü geçtin, geldin Gülben Ergen’e…

9

Neymiş “Gülben Ergen’de ses yokmuş.” Ondan mı kadın 3 çocuk yaptı ve hala albüm çıkartmaya devam ediyor. Sen kaç sattın bir albümünü söylesene bize?

Uçankuş Medya, Gülben Ergen’i zaten oldum olası sevmez. Bir de Gülben programına Petek’i davet edince hepten kıllandılar… Aynı dönem Gülben’de televizyon programı yapıyordu. Tabi iki dev ismin altında ezilmek büyük bir hasete sürüklemiş olmalı Lerzan Mutlu’yu…

O yüzden bugün Petek Dinçöz ve Gülben Ergen’i doladın diline. Haklısın aslında, kolay değil bu piyasada tutunmak.

10Sen koskoca “konservatuvar mezunu” Lerzan Mutlu’sun. Onlar kim ki. Biri Petek Dinçöz, diğer Gülben Ergen…

 

 

Sen 1 numarasın LERZAN MUTLU… ama sondan 😉

Hepte öyle kalacaksın bu bir gerçek!

 

 
 

Dubakim | Hobiforum

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir