O Gece Dondurma Yemeye Gitmiştim

O Gece Dondurma Yemeye Gitmiştim

“O Gece Dondurma Yemeye Gitmiştim”

Halil Çilingir’in haberine göre; ünlü popçu Murat Boz’un geçtiğimiz hafta Bahar- Nihal Candan kardeşlerle yaptığı kaçamak, düzenini bozdu. Olay kardeşlerle Eser Yenenler’in villasında sabaha kadar eğlenen Boz’u Aslı Enver, beraber yaşadıkları Yeniköy’deki evden kovdu. İhaneti affetmeyen güzel oyuncu, eski aşkına evi boşaltması için haber gönderdi.

Geçtiğimiz yıl lüks bir villanın 2 katını aylık 18 bin liraya kiralayan Murat Boz, alt katı ofis olarak kullandığı için hemen yeni bir ev arayışına girdi. Geçici olarak ailesinin yanına taşınan 37 yaşındaki şarkıcının önceki gün Zorlu Center ve Rumelihisarı’ndaki birkaç eve baktığı öğrenildi.

Olaylı gecenin ardından Eser Yenenler’in ‘3 Adam’ isimli programının çekimlerine bir süre ara verildi. Gecenin diğer kahramanı Bahar Candan ise ‘İşte Benim Stilim’ isimli yarışmadan, son dönemde yaşadığı olaylar nedeniyle elendi.

Bahar Candan ise en son şu açıklamayı yatı:

“İnsanların benim hakkımda konuşmasını istemiyorum. Ben Justin Bieber’a aşığım. Hiçbir Türk erkeğinin elini tutmam. Hayatımda bu kadar küçük düştüğümü hatırlamıyorum. Ben o gece oraya dondurma yemeye gitmiştim. Onlar benim ablamın bile abileri… Çok saygı duyuyorum onlara. Lütfen büyümeme ve okul hayatıma izin verilsin. Annem, babam, ablam ve ben perişan haldeyiz. Çok küçüğüm ve avukat olucam. Lütfen hiç kimse geleceğime gölge düşürecek açıklamalarda bulunmasın. Herkes elini vicdanına koysun…”

 

Kaynak: Hürriyet Magazin

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir