Sahne Arkasında Süt Sağıyorum!

Sahne Arkasında Süt Sağıyorum!

SAHNE ARKASINDA SÜT SAĞIYORUM

Şarkıcı Gülşen, önceki gün eşi Ozan Çolakoğlu ile Bodrum’daki La Plaj’daki happy hour partisinde sahneye çıktı.

Mekana, kucağında taşıdığı oğlu Azur ile birlikte giren Gülşen, kimonosu ve taşlı gözlükleriyle dikkat çekti. Oğlu Azur uyumadığı için sahneye yarım saat geç çıkan ünlü şarkıcı, ayaküstü soruları yanıtladı. Anneliğin dünyanın en tatlı duygusu olduğunu söyleyen Gülşen, şöyle konuştu: “Uyumadığı zamanlar, bazen oğlumu da alıp konsere getiriyorum. Sahne arkasında süt sağdığım oluyor. Sütü sağıp tekrar sahneye çıkıyorum. Bir şekilde hepsini organize ediyorum.”

SESTEN KORUNAKLI, HİJYENİK ODA
Sahne aralarında oğlunu emzirmek için kulise geçen Gülşen, oğlunun yüksek sesten etkilenmemesi için ses korumalı oda talebinde bulunmuş. Yine bebeğinin sağlığı için odanın hijyenik olmasını şart koşmuş.

HURMA VE EV YAPIMI YOĞURT
Öte yandan kulisinde başta hurma olmak üzere kuruyemiş bulundurulmasını isteyen Gülşen’in bir de ev yapımı yoğurt yiyor. Geçtiğimiz günlerde sahne alan popçu, mekana oğlu Azur kucağında geldi. “Çocuk benim sahne saatlerime göre uyumayamayacağına göre uyumayınca da onu da alıp getiriyoruz.” dedi.

Uzmanların görüşüne göre; 60 desibel yani bağırılmadan konuşulan yüksek sesler bile çocuklar için oldukça sakıncalı. 60 desibelden yüksek seslere 10 dakikadan fazla maruz kalan minik bebekler ileride işitme kaybı yaşayabilir.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir