Sanatçılar Bir Arada!

Sanatçılar Bir Arada!

Başbakan Binali Yıldırım, sanatçılarla biraraya geldiği programda konuştu. Başbakan, “Sizlerin de toplumsal duyarlılığı artırıcı katkılarınızı özellikle bekliyoruz.” diyerek referandumda katılımın yüksek olması için sanatçılardan destek istedi.

Başbakan Binali Yıldırım, Başbakanlık Dolmabahçe Ofisi’nde sanatçılarla bir araya geldiği toplantıda, “Sizler de bu ülkenin hissiyatına katkı sağlayan, hayatımızı zenginleştiren sanatçılarımız olarak şüphesiz bu değişimde oylarınızı kullanacaksınız. Benim talebim, herkesin bu demokratik görevini mutlaka yerine getirmesidir. Bu önemli meselede demokratik katılımın en üst düzeyde olması, sizlerin de toplumsal duyarlılığı artırıcı katkılarınızı özellikle bekliyoruz.” diye konuştu.

Petek Dinçöz ise 18 aylık bir oğlu olduğunu hatırlatarak, “Onun yarınları için, ülkem için ne iyiyse onu istiyorum. İnşallah güzel günlerimiz olacak. Bu akşam onun için buradayım.” şeklinde konuştu.

Geceye katılan Serdar Ortaç ise Mustaf Keser’in yanına gidip, TRT’ye çağrıda bulundu. Keser’in “Müziğin Tutkusu” programını tekrar yayına koymasını istedi. Ortaç, program yayına başlarsa ilk konuğun kendisi olacağını söyleyip, Keser’le çektikleri videoyu Instagram hesabından paylaştı.

Mustafa Ceceli, sanatçıların beklentilerinin dinlenilmesinin önemini vurgulayarak, “Haliyle göz önünde insanlar olarak, herkes bize görüşlerimizi soruyor. Ben de zaten ‘evet’ diyeceğimi beyan etmiş birisiyim. 18 maddeyi incelediğim için zaten böyle bir karar verdim. Toplumun her kesimiyle temas kurmak önemli. Bunu her tarafın yapmasını isterim. Keşke başkaları da bizi davet etse.” diye konuştu.

 

 

 

*

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir