Terör Destekçisi Belçika’ya, Terörizm Şoku!

Terör Destekçisi Belçika’ya, Terörizm Şoku!

belcika9Belçika’nın başkenti Brüksel’deki Zaventem Havalimanı’nda iki, Maelbeek metro istasyonunda da bir patlama meydana gelmiş, patlamalarda 20’den fazla kişinin öldüğü bildirilmişti.

Az önce Brüksel’de bir patlama olduğu haberi tüm dünyaya haber olarak geçildi. Patlamalarda ölenlerin sayısı hızla artıyor. Yeni bir patlama olmasından korkan Belçikalılar kalabalık ortamlardan uzaklaşmaya başladı.

Bir Avrupa Ülkesi Senelerdir Teröre Destek Vererek, Teröre Yenik Düştü!

 

Dubakim | Hobiforum

Senelerdir Türkiye’nin PKK ile olan mücadelesinde, terör örgütü PKK’ya destek veren, her türlü yayın yapma hakkı sağlayan Belçika, bu sabah büyük can kayıplarıyla uyandı. Türkiye’de son dönemlerde gerçekleşen patlama olaylarını bahane ederk, ülkesine “Türkiye’ye gitmeyin, orası bir terör ülkesi” gibi ithamlarda bulunan Belçika’ya sorum şu: Türkiye bir terör ülkesiyse o zaman siz nesiniz?

belcika6Türk Milleti’ne o zaman bizde çağrı yapalım. “Belçika Bir Terör Ülkesi, Oraya Asla Gitmeyin” 

Belçika yönetiminin terör örgütü PKK’ya verdiği izinle kurulan çadırın üzerinde terör örgütünü simgeleyen bez parçaları durmaya devam ediyor. Ayrıca dün gece yangın çıkan çadırda bu sabah PKK üyeleri nöbet tutmaya başladı!

Ankara’da 13 Mart’ta yaşanan terör saldırısından sadece iki gün sonra kurulan ve İstanbul’da bir bombalamanın emrini verdiği gerekçesiyle kırmızı bültenle aranan terör örgütünün Belçika‘daki liderlerinden Remzi Kartal’ın basın toplantısı düzenlediği PKK çadırı bulunduğu yerden hâlâ kaldırılmış değil.

 

belcika1

belcika2

belcika3

METRO DURAGININ DISINDAKI YARALILAR

A Belgian soldier patrols in a subway station in Brussels, Belgium, in this November 25, 2015 file photo. REUTERS/Yves Herman/Files

belcika7

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir