Terzi Yamağı “Barbi” Tutuklandı!

Terzi Yamağı “Barbi” Tutuklandı!

Kendini “terzi yamağı” olarak nitelendiren modacı Barbaros Şansal gözaltına alındı…

Yeni yıl için KKTC’ye giden ve sosyal medya üzerinden paylaştığı video ile Türkiye’ye hakaret eden Barbaros Şansal, gözaltına alınarak Türkiye’ye iade edildi.  Modacı Barbaros Şansal’ın sosyal medya hesabından Türkiye’ye hakaret ettiği görüntülerinin yayınlanması, KKTC İçişleri Bakanlığı’nı harekete geçirdi.

Yılbaşı tatili için geldiği KKTC’de gözaltına alınan Şansal, Türk Hava Yolları’nın 20.55 tarifeli uçağıyla İstanbul’a gönderildi.

 

 

 

Barbaros Şansal, İstanbul’a getirildi!

İçinde Barbaros Şansal’ın da bulunduğu Lefkoşa-İstanbul seferini yapan THY uçağı, Atatürk Havalimanı’na indi.

Polisler tarafından uçak altından alınan Şansal, burada kendisine tepki gösteren bazı vatandaşlar tarafından darp edildi. İnsanlara engel olabilmek için yoğun çaba harcayan polisler, Şansal’ı, polis aracına bindirerek havalimanından ayrıldı.

Şansal’a yolculuk sırasında uçaktaki vatandaşların da tepki gösterdiği öğrenildi.

 

 

 

Şansal, gözaltına alındı!

Gözaltına alınan Şansal, çok sayıda polis eşliğinde getirildiği Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi. Şansal, daha sonra Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Barbaros Şansal’a, 11 Mayıs 2015 tarihinde, Lefkoşa Ercan Havalimanında üzerinde uyuşturucu ile yakalanmaktan bir ay hapis cezası verilmişti.

Barbaros Şansal’a tepki yağdı
Şansal, uçakta da taşkınlık yaptı. Şansal’la yolcular arasında arbede yaşandığı ifade edildi. Gerilim polisin araya girmesiyle yatıştırıldı. Şansal’ı taşıyan uçak İstanbul Atatürk Havalimanı’na inince de gerilim devam etti. Bir grup vatandaş uçaktan indiği sırada Şansal’a tepki gösterdi. Vatandaşlar üzerine yürüyünce polis Şansal’ı arabaya bindirerek kaçırdı. Onlarca vatandaşın suç duyurusunda bulunduğu Şansal’ın “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan yargılanması bekleniyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir