2017 Bahçe – Balkon Dekorasyonu

2017 Bahçe – Balkon Dekorasyonu

Balkon kapılarını açın, yaşama alanınızı genişletin!

Yazın gelmesiyle balkon, evin en çok kullanılan alanlarından biri haline gelir. Balkonunuzu komşularınızla sosyalleşmek, arkadaşlarınızla açık havanın keyfini çıkararak yemek yemek, biraz güneşlenmek veya sadece ayaklarınızı uzatıp dinlenmek için kullanabilirsiniz. Fonksiyonel balkon ve bahçe mobilyaları ile akıllı çözümler yaratarak yaşama alanınızı genişletebilir ve onu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.
İster küçük bir balkonunuz olsun ister büyük bir bahçeniz, iki kişilik yemek masası ve sandalye seti baharın tadını çıkarmak isteyenler için pratik bir çözüm olabilir.

İhtiyacınıza göre kombine edebileceğiniz modüler oturma gruplarından dayanıklı yaz mobilyalarına kadar, balkonda ve bahçede yazın keyfini çıkarmanız için mükemmel bir açık hava yaşam alanı yaratır.

Açık havada toprakla uğraşmayı bir etkinliğe dönüştürüp çiçek ekmeyi çocuklarınız için de eğlenceli hale getirin. İşe, bir çalışma istasyonu kurarak başlayın. Bu şekilde bahçe seti, eldivenler ve bahçe makası gibi en sık kullanacağınız malzemeleri elinizin altında tutabilir, renkli saksılarınızla dekoratif kaselerinize hangi çiçeği ekmek istediğinize karar verebilirsiniz. Buradaki en iyi yardımcılarınız da çocuklarınız olacak!
Dar balkonlar için demirlere asılan saksıları tercih edebilir, daha geniş balkonlar içinse çiçeklik ve bitki tırmanma kafesi ekleyerek evinizde dekoratif bir bahçe oluşturabilirsiniz.

Konforu kalite ile yakalayın!

Tercih edeceğiniz mobilya grubu hem bahçe dekorasyonunuza uygun olmalı hem de konfor açısından iyi bir kalitede olmalıdır. Bahçelerde kullanılan mobilyaların renkleri genellikle kahverengi veya beyaz olmaktadır. Ayrıca bahçelerinizde kullanacağınız mobilyaların misafir ağırlamaya yetecek kapasite de olmasına özen gösteriniz. Bahçe mobilyaları gibi bahçe süsleri de bahçe dizaynında öenmli bir rol oynamaktadır. Bahçe dizaynınız da perdeler,çiçekler,hamaklar,heykeller gibi birçok farklıl aksesuar kullanarak şık bir bahçe dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir